ingiltereden al ingiltereden satınal

İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinden ürün satın almak mı istiyorsunuz?
Sizin için en ideal çözüm ortağı, ingilteredensatinal.com


Ne Yapıyoruz?

Yurtdışından Türkiye’ye gönderi yapmayan sitelerden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak sağlıyoruz. Size yurtdışı online alışverişlerinizi gönderebileceğiniz İngiltere posta adresi sağlıyoruz.

Uzman ekibimiz sayesinde ürünlerinizi İngiltere adresimizde teslim alıyoruz, Turkiye’deki dilediğiniz adrese posta veya karayolu kargosu ile sorunsuz bir şekilde gönderimini organize ediyoruz. Üstelik üyelik ücreti olmadan!

Özellikle Türkiye'de bulunmayan elektronik, bilgisayar parçası, ram, oyun, kıyafet, küçük ev aletleri, bisiklet ve aksesuarları, motosiklet parçaları, kitap, müzik aletleri, eğitim gereçleri, kolleksiyon parçaları, vintage ve antika ürünler, uzun ömürlü gıdalar, vb ürünleri yurtdışından adresinize gönderiyoruz.

Türkiye'ye gönderi yapmayan Amazon ve Ebay gibi alışveriş sitelerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlıyoruz. Ebay alışverişlerinizde paypal kullanamıyorsanız ürünü sizin için satın alıp adresinize kargo yapabiliyoruz.

Uzun yıllardır biriktirdiğimiz pazar araştırması tecrübemiz ile aradığınız ürünleri bulmanıza, satın almanıza yardımcı oluyoruz. Yurtdışından online alışveriş yapmakta güçlük çekiyorsanız sizin için alışverişinizi biz yapıyoruz.

Bize web sitemizin chat bölumünden, email, telefon, whatsapp veya viber aracılığı ile ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz!

Yurtdışından alışverişin en kolay yolunu bizimle deneyimleyebilirsiniz.